Vítejte na Trojmezí!


Vila Sandra


V současné době nelze objekt pronajímat z důvodu probíhajícího prodeje nemovitosti!


Děkujeme za pochopení!Vila Sandra se nachází v malebném prostředí horské obce Hrčava poblíž Trojmezí, kde se protínají hranice 3 států (Česko - Slovensko - Polsko). Jedná se o nově zrekonstruovanou a luxusně vybavenou zděnou vilu, o 2 nadzemních podlažích, vytápěnou tepelným čerpadlem. V blízkém okolí se nachází několik turistických a cykloturistických tras a v zimních měsících je k dispozici nedaleká běžecká trasa.

Ubytování

Vila Sandra má ubytovací kapacitu až 14 osob ve dvou samostatných ubytovacích jednotkách, kde je k dispozici celkem 6 pokojů a 2 plně vybavené kuchyně.
Sociální zařízení: V 1.nadzemním podlaží je WC a koupelna se sprchovacím koutem, ve 2.nadzemním podlaží je WC a koupelna s vanou.
Doprava, parkování: K objektu vede celoročně udržovaná příjezdová cesta, u objektu může parkovat až 8 aut.

Stravování

Každá ubytovací jednotka disponuje moderní, plně vybavenou kuchyní, Stravovat se ovše můžete i v nadaleké restauraci (1,8km).
Mimo to doporučujeme návštěvu stylové restaurace "KARCZMA OCHODZITA", která se nachází na polské straně nad obcí Koniaków a kde můžete ochutnat úžasné místní speciality. Čepují zde Pilsner Urquell a v nabídce můžete nalézt i skvělou místní originální medovinu. Restaurace disponuje dětským hřištěm. Z vrcholu hory Ochodzita (825m.n.m), který se vypíná nad restaurací a na který vede nenáročná stezka se nachází malá kaplička a vysílač, je nádherný panoramatický výhled po okolí - snad jeden z nejkrásnějších v beskydech. Můžete zde vidět mimo jiné některé dominanty moravskoslezských beskyt, jako jsou Javorový vrch, Ostrý, Ropice, Kozubová, Slavíč, Travný, Lysá hora, Smrk, a na slovenské straně Velkou Raču, Rozsutec, nebo Kriváň. K hoře Ochodzita se váže i pověst o zbojníku Odrášovi z Janovic, který zde působil a který ve svahu hory zakopal pohádkový zlatý poklad.

Vybavení vily

Vybavená kuchyně (mikrovlnka, sporák, lednička, rychlovarná konvice) BTV, 2 koupelny, sprchovací kout, vana, parkování pro 8 aut.

Vila Sandra Hrčava